Poznaj Nasz Zespół

 • Agnieszka Cieślewicz
  Właściciel
  Agnieszka Cieślewicz
  Właściciel

  Niewątpliwie Agnieszka jest sercem naszego laboratorium. To ona spina w całość skomplikowany i dynamiczny organizm jakim jest współczesna pracownia protetyczna.  Logistyka, wsparcie i doradztwo dla naszych klientów, pilnowanie aby terminy były dotrzymywane, a jakość pozostawała na najwyższym poziomie to nie wszystko: znajduje ona jeszcze czas na pracę związaną stricte z protetyką. A wszystko to z miłym uśmiechem.

 • Adam Cieślewicz
  Właściciel
  Adam Cieślewicz
  Właściciel

   

  Jeśli Agnieszka to serce,  ja jestem głową  😉  Nie zobaczycie zbyt wielu uśmiechów, ale możecie liczyć na ogromne zaangażowanie i wparcie. Ta pracownia to moje życie. Ceramika i prace złożone po 25 latach kryją przede mną  niewiele tajemnic, ale nadal uczestniczę w wielu kursach mistrzowskich, ponieważ z każdego można przywieść nowe umiejętności. Teraz moją nową pasją  jest technologia CAD/CAM – spełnienie marzenia o wysokiej precyzji oraz koronach i mostach pełnokonturowych z cyrkonu o wytrzymałości i kosmetyce wyższej niż porcelana na metalu .

 • Marta Kozłowska
  Tech.Dent
  Marta Kozłowska
  Tech.Dent

  Nasza Marta. Pracujemy razem już dziesięć lat. Nie znam wielu osób, na których można zawsze polegać. Na Marcie można! Solidna, uczynna , odpowiedzialna…można tak długo…ale to wszystko prawda. Wspaniały współpracownik i koleżanka, a na codzień  nasz specjalista od protez ruchomych i termoplastów.