Dlaczego my?

Nasza pracownia powstała w 1993. Od początku stawialiśmy na nowe technologie. Jako pierwsi w Pile zaczęliśmy wykonywać korony PFM, korony i licówki pełnoceramiczne. W naszym regionie byliśmy pionierami w systemach prac złożonych, a obecnie technologii CAD/CAM.

Nasza misja

Piękno kocha precyzję…” – Szczególnie teraz, gdy wzrosły wymagania pacjenta związane z kosmetyką uzupełnień protetycznych aktualna stała się dewiza która przyświeca nam od początku. Oprócz innowacyjności liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie pacjenta , bo jest ono równoznaczne z zadowoleniem naszego klienta – Lekarza Stomatologa. Niewielki, zgrany zespół gdzie odpowiedzialność jest ściśle określona, pozwala nam osiągnąć cel jakim było stworzenie laboratorium o profilu „Dental Boutique” .

Nie możemy Państwa zapewnić, że nasze prace są najtańsze lub, że mamy najkrótsze terminy. O czym możemy Państwa zapewnić?

O tym, że każda praca zostanie wykonana starannie i z naciskiem na kosmetykę, przez techników dentystycznych z wieloletnim doświadczeniem. Używamy tylko najwyższej jakości certyfikowanych materiałów wiodących producentów.

Słowa „na skróty” nie istnieją w naszym słowniku, a dzięki wewnętrznemu systemowi specjalizacji poszczególne etapy pracy zawsze wykonywane są przez osoby doświadczone w ich wykonawstwie. U nas nie zdarzy się, że most porcelanowy, zamiast ceramisty, będzie robiła osoba na co dzień odlewająca modele.

  • Praktycznie nie istnieje rodzaj uzupełnienia protetycznego, którego nie jesteśmy w stanie wykonać w naszej pracowni – dzięki temu zawsze możemy zaproponować rozwiązanie optymalne dla pacjenta, a nie dopasowane do możliwości laboratorium.
  • Jeśli pragniecie Państwo  poszerzyć swoją praktykę o protetykę stomatologiczną z nami uda się to bez zbędnego stresu – podzielimy się naszym niemal 25-letnim doświadczeniem.
  • Ceny?… wcale nie są wysokie, a terminy długie… Przekonajcie się Państwo sami. Zapraszamy!