Pokazowy model mistrzowski dla naszych stałych klientów *

Wiemy, że bardzo trudno wytłumaczyć pacjentowi w kilku słowach różnice pomiędzy poszczególnymi koronami – dlatego wraz z naszą nową, poszerzoną ofertą, która trafia właśnie do Państwa rąk, otrzymujecie krótki poradnik dla Pacjenta opisujący wady i zalety poszczególnych materiałów wykorzystywanych na uzupełnienia stałe.

Rozumiejąc, że obraz jest warty 1000 słów – dołączamy również pokazowy model mistrzowski z koroną 24 wykonaną w całości w cyfrowej technologii CAD/CAM z najnowszego w protetyce produktu – Cubic Zirconia. Materiału o przezierności zbliżonej do ceramiki szklanej, przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości cyrkonu – atrakcyjnego cenowo produktu zastępującego na całym świecie korony i mosty na metalu.

Ale to nie koniec – proponujemy Państwu rodzaj zabawy polegającej na uzupełnieniu zestawu o koronę na ząb 11 wykonaną z warstwowanej ceramiki szklanej – produktu o bezkompromisowej jakości, dla najbardziej wymagających pacjentów – idealnego na korony, mosty i licówki (również „thin”) w odcinkach przednich oraz klasyczną koronę z porcelany napalonej na metalu na ząb trzonowy 26. W ten sposób pacjent na jednym modelu będzie mógł porównać trzy najpopularniejsze materiały wykorzystywane we współczesnej protetyce.

Aby zebrać całą kolekcję wystarczy zlecić naszej pracowni wykonanie uzupełnienia pełnoceramicznego – wraz z nim otrzymacie Państwo kolejną, brakującą koronę.

Modele pokazowe

ceramika szklana

*oferta obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasu

Share:

Dodaj komentarz